Tagasivaade 2017. aastale

Nüüd jäi blogiga küll üks pikk paus vahele. Ka enda Ameerika postitused kirjutasin päris suure pingutusega valmis. Tegelikult novembris pärast reisilt saabumist sai tudengielu täiesti uue staatuse ehk kõik vaba ja mitte vaba aja tegelesin kõikvõimalike koolitöödega ja eksamitega. Lisaks olid tööl mõned muudatused ja uuendused ning eraelus ka huvitavaid sündmusi ehk mingi hetk ei jõudnud isegi enam eriti trennis käia. See juba ütleb midagi, sest tavaliselt kuskile selle ikka suudan mahutada Okei…tegelikult 2-3 korda nädalas midagi ikka tehtud sai.

Vahepeal vahetus ka aastanumber. Mõtlesin, et teen enda jaoks ikka põgusa tagasivaate 2017. aastale. Ühesõnaga igast kuust mõned nopped.

 • Jaanuaris/veebruaris elasin sisse uude töösse ja tegelesin aktiivselt FAF koolituse teise poolega.
 • Märtsis sain tehtud FAF persionaaltreeneri mõlemad eksamid, võtsin vastu uue eluaasta ehk 26 ja hakkasin uut lootust ootama ning käisime õega lühikesel sünnipäevareisil Viinis.
 • Aprilli alustasin sõpradega toreda sünnipäevabrunchiga (meenutame ju ikka veel minu kodus leiduvaid šokolaadi- ja maapähklikreeme koos vahvlitega), kaitsesin FAFi lõputöö ning sooritasin EOK jõusalitreeneri eksami positiivsele tulemusele. Lisaks oli meeldejäävaks sündmuseks kalli sõbra pulm.
 • Mais oli ikka veel täie rauaga töö lainel (ka nädalavahetustel) ehk selle lõppedes tundsin end kui tühjaks imetud sidrun. Lisaks päris palju väljas käimist, uusi inimesi ja üritusi.
 • Juuni kõige meeldejäävam sündmus oli kahtlemata emaga New Yorgi reis ja sugulaste külastamine. Seda jään veel pikaks ajaks meenutama.
 • Juulis toimusid minu kalli sõbranna Kätlini pulmad. Lisaks veel tüdrukute õhtu, mille korraldamisega tegelesime päris aktiivselt. Jääb meelde ka mõnus puhkusreis Lõuna-Prantsusmaale, kus sain kindlasti selle aasta parimad maitseelamused. Samuti otsustasin kandideerida TTÜ magistriõppesse ning sain teada, et sügisest saab minust tudeng.
 • Augustis üritasin veel nautida võimalikult palju vabadust ja kohustuste vaba elu. Tore oli sõpradega Augustibluusil ja nädalavahetus Pärnus. Tegin päris palju trenni ja käisin üle 10 aasta jälle ratsutamas.
 • Septembrist alates sai minust jälle tudeng ehk alustasin õpingud personalijuhtimise magistris. Sain tuttavaks mõne uue olulise inimesega ning käisime töökaaslastega hommikuti sportimas.
 • Oktoobris olin täiesti automaatrešiimil ehk töö, trenn, kool. Midagi muud sellest kuust ei mäletagi.
 • Novembri tipphetk oli muidugi USA reis ja Kariibimere kruiis.
 • Detsember oli aasta üks tihedamaid kuusid. Palju üritusi ja jõulupidusid, koolitöid ja eksameid ja kõike muud…aga ainult positiivses mõttes. Väga tore oli veel sõpradega jõuluõhtusöök, millega alustasime detsembrit.

IMG_1531.JPG

Tegelikult oli seal veel palju muudki, aga kui nüüd tagasi mõelda siis oli väga hea aasta. Päris palju reisimist, enesearengut, uusi inimesi ja väljakutseid. Aasta alguses panin enda peas mõned eesmärgid ja soovid kirja ning enamus neist said täidetud. Hetkel tunnengi, et kõige olulisem õnneks on hoopis endas rahulolu leida ja tahta vähem. Mul endal on selline harjumus, et kogu aeg olen rahulolematu ja tahaks midagi enamat. Muidugi tuleb see ka kasuks, sest motiveerib pingutama. Siiski olen aru saanud, et pole mõtet kogu aeg tahta rohkem ja otsida perfektsust, sest seda ei olegi ega tulegi.

Vaatame, mida toob 2018! Mina olen valmis!

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s