Üle pika aja…

Tere-tere  üle pika aja kõigile, kes siia ikka veel satuvad! Hetk tagasi vaatasin blogi külastatavust ja tundub, et mõned inimesed ikka eksivad veel antud lehele. Viimasest postitusest on möödas juba üle kahe kuu ja tegelikult olen mitu korda mõelnud blogi üldse sulgeda. Kirjutamisele tuli lõpp ju tegelikult üsna järsku, sest veel suvel ja septembris tegin iga päev ühe postituse. Põhjuseid on mitmeid – nii kiire elu, palju muutusi kui ka lihtsalt nii öelda motivatsioonipuudus.  Pole ju mõtet midagi pastakast (antud olukorras küll klaviatuurist) välja imeda, kui midagi otseselt öelda pole. Hetkel ei satu nii palju arvutisse ka kui ülikooliajal ning õhtuti olen tavaliselt täitsa läbi. Samuti tundus mingil hetkel, et võib-olla avaldan blogis liiga palju oma eraelust, mida ma pigem sooviksin mitte kõigile kuulutada. 
Praegu siiski leidsin ikkagi tee tagasi siia ja usun, et sissekandeid võib hakata ehk natuke tihedamini tulema kui kord kahe kuu jooksul. Sattusin lugema hiljuti enda Austraalia-aegset blogi ja tegelikult on päris huvitav aeg ajalt tehtut meenutada ning kirjutada mulle tegelikult meeldib. Treeningute ja toitumise vallas on see ilmselt veelgi olulisem, et hiljem analüüsida, mida sai tehtud õigesti ja mida valesti, et vastavalt sellele areneda.
Ei hakka siin pikka reportaaži koostama viimastest kuudest ja tegemistest ning aastat kokkuvõtet pole mõtet ka oodata. Samuti ei hakka ma sel aastal eesmärkide listi koostama – see lihtsalt ei ole minu jaoks. Tegelikult mult muidugi on omad kindlad eesmärgid, aga vahel mulle tundub, et kui neid liiga palju kuulutada, siis võtavad teised inimesed kohe selles suhtes mingid ootused ja hoiaku ning pärast mitte täitmisega kaasneb pettumus. Las need jäävad hetkel minu teada ja eks tulevastes postituste järgi võib igaüks ise need välja lugeda.
Eelmise aasta võib siiski kokku võtta sõnaga – muutused. Kunagi kirjutasin ka, et vajan muutust ja seda ma ka kindlasti sain. Ühesõnaga olge oma soovidega ettevaatlik – võivad veel täide minna. Muutusi oli nii positiivseid kui ka negatiivseid. Emotsionaalselt üsna keeruline aasta, mis on mulle ümber ehitanud korraliku kaitsekihi, mistõttu tundub paljudele, et olen ükskõikne ja hoolimatu. Eks proovin uuel aastal paremini. 
Aga nüüd natuke trennist ja toitumisest, millele oli ju blogi esialgselt suunatud. Nendega on vist suhteliselt hästi. Kui tööl asjad enam-vähem paika saime, jätkasin ka trenniga ning väike areng on vist ikkagi toimunud. Iseennast on tegelikult raske analüüsida. Eesmärgiks oli kaalu juurde saada, mistõttu pidin sööma päris palju – see on üsna keeruline, sest tavaliselt on tööl nii kiire, et söömiseks aega väga ei jää. Siiski sain kaalu liikuma ja nüüd on natuke juurde tulnud. Olen kogu toitumise teemat ka natuke lõdvemalt võtnud ja endale head-paremat lubanud. Tuleb nautida seni, kuni võimalus on. Viimastel päevadel on magusat ikka söödud natuke rohkem isegi kui peaks. 
Detsember on üldiselt möödunud suurte pidustuste ja sünnipäevade tähe all. Trenne see pole väga palju seganud, toitumist küll. Mul on päris hea meel, et see kogu trall lõpuks läbi saab ning ehk on võimalik nüüd rahuliku rütmiga jätkata. Kõik need sünnipäevad ja üritused on mind nii ära väsitanud, et praktiliselt igal vabal hetkel/päeval (neid praktiliselt pole) magan. Samuti 3-4 tundi und pole mulle  ilmselgelt piisav, et omad “akud” täis laadida. Vähemalt pole enam seda uneprobleemi, millega suvel hädas olin. Lisaks on trennimotivatsioon ka natuke vähenenud, mis on seotud ka väheste energiavarudega. Aga selleks ju ilmselt uus aasta ongi, et kõike jälle natuke paremini teha. See oli siis väikene ülevaade viimastest tegemistest ja loodetavasti kohtume varsti jälle! 🙂

8 kommentaari “Üle pika aja…

  1. Nii tore, et sa ikka jätkad. Terviseblogijate ring on üldse täiesti ära kadunud ja sellest on natuke kahju küll. Hea, et vähemalt sina blogimist ei jäta. Oled hea kirjutaja ning motiveerid oma tegemistega paljusid. Jään juba uusi postitusi ootama. 🙂

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s