Trennid 17.02-23.02

Esiteks tahan soovida ilusat Eesti Vabariigi aastapäeva! Ilus päikseline päev ja ilmselt ka paraadil ei pea sõdurid jubedalt külmetama. Minu nii öelda pikk nädalavahetus pole aga eriti hästi möödunud. Plaanis oli suuremat sorti õppimine ehk tegeleda baka tööga. Tulemus aga täiesti vastupidine. Nimelt suutsin ma endale gripi hankida kuskilt. Tegelikult esimesed ohumärgid ilmnesid juba kolmapäeval, kus tekkis kerge üsna kummaline köha. Siiski oli see üsna tagasihoidlik, võtsin köharohtu ja väga välja ei teinud. Tõsiseks läks asi alles reede õhtul, kus gripp sõna otseses mõttes rabas mind jalust – meeletult tugev peavalu, lihas- ja kondivalu, köha ja palavik. Tipp hetk oli eile, kus palavik oli juba üle 40 kraadi. Appi tulid viinasokid ja muud asjad. Ausalt öeldes ei mäletagi, et oleks kunagi nii hullusti haige olnud – kui siis kunagi ammu põhikooli alguses. Täna on olukord õnneks parem ja hetkel isegi palavikku pole, aga see kõigub üsna järsul. “Tark” nagu ma olen jätsin vitamiinide võtmise ka ca kuu aega tagasi ära, sest need said otsa ja uusi ei tellinud…ei tea, mis mõtlesin. Pragu ju see kõige ohtlikum aega ja keha saab trennidega piisavalt suure koormuse ka. Aga muud nüüd üle jää, kui puhata ja korralikult terveks ravida. Hetkel jäävad siis trennid ilmselt mõneks ajaks tahaplaanile – ei sooviks küll veel hilisemaid tüsistusi ja ega gripiga nalja pole.
Väike ülevaade eelmise nädala trennidest ikkagi ka.

Esmaspäev: Jalapäev Roccas hommikul enne Tartusse tulemist. Mulle ikka meeldib seal hommikuti – nii avar ja hea, järjekorda pole ning piisavalt ruumi. Trenn oli ka väga mõnus. Nägin ka oma “õpetlast” taaskord, kellel seekord õpetussõnu polnud jagada, see eest soovitas ta mul sangpomme jõusaalist mitte ära varastada. Ega ei osanudki midagi selle peale vastata.

Teisipäev: Õhtune Egle bodycombat, mis oli VÄGA mõnus – energiat ja powerit jagus. Polnud peagu kuu aega selles trennis käinud. Klubi uputab ka praegu rahvast üle – nt bodycombatis oli 43 inimest. Lisaks jõusaalis rind. Kuigi nagu ma mainisin, on hetkel väga palju uusi liikmeid (MF kampaania pärast  ilmselt), pole jõusaalis õnneks väga hull, sest pigem on uued oma kasutusse võtnud kardio masinad ja isoleeritud jõusaali masinad. Vabade raskuste alal pole suuri muutusi märganud.
Kolmapäev: Jõusaalis selg ja biitseps.
Neljapäev: Jalad II. Muidu hea trenn, aga jalgu mulle ikka väga ei meeldi Kesklinnas teha, Rocca klubi  igatsus tuleb siis.
Reede: Hommikul kell 8 synergy ringtreening. Soovijad said jälle teha 3 ringi, mis oli mulle väga meelepärane. Ring oli sama, mis eelmine kord, aga jõudu rohkem. Ring oli midagi taolist: kükid üks käsi sirgelt sangpommiga üleval; TRX seljatõmme vs biitsepsi kõverdus; rippes jalgade tõsted vastu kangi; kükk ja 5kg palli kõrgele vastu seina viskamine; köieronimine; kätel plangus hantli ühest käest teisse viskamine; varbseina ääres pikali sirgete jalgade tõsted küljele; sangpommidel triitsepsi kätekõverdus – kükki – kükist sangpommide üles surumine; eesoleval jalal üles tulek; kõhulihased bosul, burpeed. Tegime Kärdiga kükist sangpommidega surumist kahe 12 kg ja saime veel trenni lõpus boonuseks 20 kätekõverdus. Tegemata ei jäänud! Pärast seda pool tundi puhkust ja spinning interval 30 min + kõht, selg. Spinningu osa oli killer nagu alati ja Jaanika spinn on ikka parim. Teine osa oli ka üpriski raske – plangud ja hantlitega harjutused seljale/kõhule – õlad põlesid ka korralikult.

Laupäev: puhkus ja haige

Pühapäev: veel haigem

Olen ka ikka jõutõstmise ja kulturismi kursusel käinud kaks korda nädalas. Ma pole neid trennide alla märkinud, sest teeme praegu seal väga kergete raskustega ja erilist koormust kätte ei saa. Mulle see tegelikult meeldib, sest see polegi minu jaoks selle kursuse eesmärk. Praegu oleme teinud erinevaid harjutusi hantlite/ketastega kogu kehale – iga kord paar lihasgruppi. Järmine nädal pidime liikuma ka rohkem jõusaali ala poole, kuigi ma seda veel väga ette ei kujuta, sest meid on seal peaaegu 30. Kõige parem tõlk pole ma olnud, sest vahepeal tundub, et mul jäävad endal pooled asjad kuulmata samal ajal. Aga eks ma ikka üritan – natuke kahju hakkab ka temast. Ütles, et tal kõik ained siin eesti keeles (kehakultuuriteaduskonnas) ja siis ta lihtsalt vaatab igas aines, mida teised teevad.


Üsna salatilainel eelmine nädal

Üks kommentaar “Trennid 17.02-23.02

  1. Ma olin samsmoodi haige. Algas samamoodi veidra köhaga kuni lõpuks olin täitsa siruli. Nüüd nädal hiljem on juba suht ok. Aga puhka palju ja kindlasti ära mine enne trenni kui tervis tagasi. Head paranemist! 🙂

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s